Zameldowanie/wymeldowanie:

 • Zameldowanie od godz. 15.00
 • Wymeldowanie do godz. 11.00

Pobyt ze zwierzętami:

 • Zwierzęta nie są akceptowane

Opcje na życzenie:

 • Dostawka – 35 pln/dzień
 • Parking – 0 pln/dzień
 • Garaż – 15 pln/dzień
 • Ładowanie aut elektrycznych i hybryd plug-in  – 1 pln/kWh
 • Dodatkowe sprzątanie – 30 pln
 • Dodatkowe sprzątanie z wymianą ręczników i pościeli – 50 pln
 • Wypożyczenie zestawu małego dziecka lub jego elementów (łóżeczko turystyczne, wózek spacerówka, wanienka, przewijaka, krzesełko) – 0 pln/dzień
 • Wypożyczenie sanek – 0 pln/dzień
 • Wypożyczenie kijów Nordic Walking – 0 pln/dzień
 • Użyczenie grilla wraz z akcesoriami – 0 pln
 • Wypożyczenie rowerów wg cennika i warunków firmy partnerskiej z 10% upustem dla naszych gości

* kontakt bezpośrednio z wypożyczalnią: +48 516 297 457

Wyżywienie:

* Restauracje wymagają wcześniejszego zarezerwowania miejsca / terminu

^ Restauracje oferujące dowóz

REGULAMIN:

1. Zakaz palenia – w apartamentach zamontowane są czujki dymu podłączone bezpośrednio do alarmu budynku. W przypadku wykrycia dymu system automatycznie wyśle wiadomość do instytucji chroniących Państwa bezpieczeństwo.

2. Doba hotelowa – od godziny 15:00 do godziny 11:00. W przypadku wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu prosimy o wcześniejszy kontakt. W miarę możliwości dostosujemy się do Państwa potrzeb.

3. Cisza nocna – rozpoczyna się o godzinie 22:00 a kończy o godzinie 06:00. Serdecznie prosimy Państwa o uszanowanie potrzeby odpoczynku pozostałych gości oraz sąsiedztwa.

4. Dzieci – osoby niepełnoletnie powinny znajdować się pod bezpośrednim nadzorem opiekuna, który przejmuje za nie odpowiedzialność. W przypadku pobytu małych dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt w celu pomocy w zorganizowaniu udogodnień takich jak dodatkowe łóżeczko, wózek, fotelik. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem dodatkowych usług.

5. Dodatkowe osoby – apartamenty są 4-ro osobowe z możliwością dostawki dla 5-tej osoby.. Dostawka jest dodatkowo płatna i wymaga wcześniejszego zgłoszenia w celu jej przygotowania. Na terenie obiektu i w apartamentach mogą przebywać jedynie osoby, które wykupiły pobyt.

6. Zwierzęta – w chwili obecnej nie posiadamy możliwości goszczenia zwierząt.

7. Aranżacja apartamentów – istnieje możliwość  przystosowania łóżek do Państwa potrzeb; łóżka pojedyncze można połączyć w łóżka podwójne.

Posiadamy również kanapy rozkładane o szerokości materaca 140cm, które na życzenie mogą zostać przygotowane jako dostawka

Prosimy jednak o informację o Państwa preferencjach przed przyjazdem, abyśmy mogli zawczasu je odpowiednio ustawić. Prosimy samodzielnie nie przesuwać mebli.

8. Odzież narciarska – powinna zostać pozostawiona w narciarni. Prosimy o uszanowanie zakazu chodzenia w butach narciarskich na terenie obiektu.

9. Zmywarki – dla Państwa wygody zainstalowane są w każdym apartamencie. Prosimy jednak o oczyszczenie talerzy i garnków z resztek stałych przed włożeniem ich do zmywarki.

10. Awarie – wszelkie uszkodzenia prosimy zgłaszać w momencie wykrycia. Pomoże to nam zadbać o jak największy Państwa komfort.

11. Instrukcje obsługi urządzeń użytych w naszych apartamentach można znaleźć na naszej stronie internetowej https://zielony-dom.pl/instrukcje-obslugi

12. Polityka prywatności – wszelkie dane personalne otrzymane od Państwa służą jedynie dla potrzeb realizacji usługi. Dane są przetwarzane zgodnie z RODO. Nie są tworzone usystematyzowane bazy danych, nie są używane do celów marketingowych czy tworzenia list mailingowych bez wyrażenia na to oddzielnej zgody.

13. Płatność – zależy od planu cenowego i portalu w którym dokonano rezerwacji. W planie standardowym zadatek za pobyt w wysokości min. 25% należy wpłacić do 3 dni po dokonaniu rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania rezerwacji w terminie późniejszym niż 3 dni przed przyjazdem. Pozostała kwota należna za pobyt zostanie pobrana w dniu przyjazdu. W planie bezzwrotnym całość kwoty należy wpłacić w przeciągu 3 dni od dokonania rezerwacji i nie podlega ona zwrotowi. Przy rezerwacjach gwarantowanych kartą kredytową zastrzegamy sobie prawo do jej obciążenia należną kwotą, zależną od wybranego planu cenowego, po upływie terminu bezstratnej anulacji.

14. Płatności internetowe oraz telefoniczne – realizowane są zgodnie z zasadami firmy Polcard (First Data) oraz polskim prawem. Wszelkie dane płatnicze otrzymane od Państwa służą jedynie celom realizacji transakcji. Istnieje możliwość opłacenia pobytu lub zadatku online w systemie Polcard  klikając TUTAJ

15. Faktura VAT – jeśli występuje potrzeba wystawienia faktury VAT prosimy o taką informację, oraz o potrzebne do tego dane, już podczas dokonywania rezerwacji. Po 01.01.2020r. nie będzie możliwości wystawienia faktury na podstawie paragonu.

16. Catering – oferujemy możliwość zamówienia wyżywienia w firmie partnerskiej z możliwością dowozu do apartamentów na zasadach i warunkach tejże firmy. Zamówienia muszą być wykonane i uzgodnione z jednodniowym wyprzedzeniem.

17. Ładowanie aut elektrycznych i hybrydowych typu plug-in – po uzgodnieniu z właścicielem istnieje możliwość ładowania aut posiadających podłączenie Type 2 poprzez desygnowaną ładowarkę Wenar o mocy 8kW, jak również umożliwiamy podłączenie do gniazdek 230V oraz 440V rozliczanych na podstawie licznika. Więcej szczegółów odnośnie stacji znajduje się TUTAJ.

18. Segregacja Śmieci – w gminie Stronie Śląskie i w naszym obiekcie obowiązuje podział na 5 kategorii śmieci wg zasad przedstawionych TUTAJ. Prosimy o dostosowanie się do wytycznych.